16 czerwca 2019 Imieniny obchodzą Alina, Aneta, Benon, Budzimir, Jan, Justyna, Ludgarda

stow

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na BEZPŁATNE spotkanie nt „Konstytucja Biznesu – Pas startowy dla nowych firm”. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa), godz. 10.00 w sali szkoleniowej SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3).


 
Z dniem 30 kwietnia wszedł w życie pakiet ustaw pod nazwą: Konstytucja Biznesu. Reguluje on szereg zagadnień w życiu przedsiębiorcy a także ułatwienia dla nowych firm. Tym zagadnieniem zajmiemy się na spotkaniu w Stowarzyszeniu. Od przedstawiciela Urzędu Miejskiego uczestnicy dowiedzą się jak wygląda w praktyce prowadzenie działalności nierejestrowej, kiedy i jak zarejestrować działalność? Od przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dowiedzą się jak w praktyce wygląda ulga na start. Czyli przez jaki czas, nie trzeba odprowadzać składek 

Zapraszamy szczególnie osoby, które chcą w najbliższym czasie założyć swoją działalność gospodarczą oraz osoby, które chcą dorabiać niewielkie kwoty do podstawowego dochodu (do 1050 zł miesięcznie) – dowiedzą się jak prowadzić tzw. działalność nierejestrową.

Więcej informacji pod adresem: http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/485-konstytucja-biznesu-spotkanie-informacyjne-.html
 
W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn.  4.06.2018 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Liczba miejsc na spotkaniu ograniczona.

Karta zgłoszenia