22 lipca 2019 Imieniny obchodzą Albin, Bolesława, Bolisława, Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria Magdalena, Milenia, Pankracy, Więcemiła

swiet.2017

W środę 30 maja 2018 roku na placu przy świetlicy wiejskiej w Szurkowie spotkały się dzieci uczęszczające na świetlice środowiskowe w roku szkolnym 2017/2018 aby podsumować miniony rok i wspólnie zjeść kiełbaski przy ognisku.

Tuż po godzinie 16.00 nastąpiło oficjalne podsumowanie, gdzie wręczono najbardziej zasłużonym koszulki oraz nagrody za największą frekwencję podczas zajęć świetlicowych. Dwa vouchery na godzinę gry na Bowlingu w OSiR Poniecu, trafiły w ręce Kingi Kluczyk oraz Bartłomieja Beceli. „Galeria pomysłów” była głównym przedsięwzięciem tego spotkania. Podczas trzy godzinnej zabawy dzieci mogły skorzystać że studia kosmetycznego, fryzjerskiego, tatuażu, masażu, napić się pysznej lemoniady, zjeść schłodzoną galaretkę, spróbować sowich sił w strzelaniu do tarczy lub odwiedzić stoisko stolarskie. Na zakończenie wspólnej zabawy na wszystkich czekało wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Za pomoc przy organizacji dziękujemy sołtysowi Szurkowa.
   
Zapraszamy do galerii