23 lutego 2019 Imieniny obchodzą Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz, Piotr, Romana, Roma, Seweryn

Popup

Zbliża się dziewiąta rocznica powstania „AA Tęcza” w Poniecu, dlatego Stowarzyszenie „Klub Abstynenta” organizuje kolejne spotkanie pod hasłem „Pomogą wyjść z nałogu” dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin, które odbędzie się dnia 15 października (niedziela) o godz. 1600.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza 7 października (sobota) o godz. 7:30 na wyjazd do ZOO we Wrocławiu.

Gminne centrum kultury w Poniecu organizuje Kurs Tańca Towarzyskiego

  • atrakcyjne ceny,
  • profesjonalna kadra,
  • wszystkie zajęcia w GCK.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza dnia 30 września 2006 r. od godziny 19:00 do 24:00 do Parku Miejskiego w Poniecu na zabawę taneczną. Przygrywać będzie zespół " MILORD ".

W dniu 9 września br. Gminne Centrum Kultury w Poniecu zorganizowało wycieczkę autobusową do pływalni Akwawit.

Prowadzone są prace remontowe nawierzchni chodników przy ulicach Krętej i Bojanowskiej w Poniecu.

Z okazji 67 rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Poniecu przekazał na ręce trzech uczestników wojny obronnej listy gratulacyjne.

W dniu 31 sierpnia br. w Gminnym Centrum Kultury w Poniecu odbył się Turniej Darta. W Turnieju udział wzięło 8 zawodników. Zwycięzcą został Hubert Garbarczyk pokonując we finale Daniela Paszka. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

W ramach profilaktyki:
  - raka piersi
  - raka gruczołu krokowego (prostata)
  - raka jelita grubego
w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Medica" w Poniecu, ul. Dworcowa 2B w dniu 17.10.2006r. o godz. 14.00 odbędzie się pogadanka dla pacjentów na w/w tematy.