22 lipca 2019 Imieniny obchodzą Albin, Bolesława, Bolisława, Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria Magdalena, Milenia, Pankracy, Więcemiła

herb c

Ankieta dotycząca likwidacji przejazdów kolejowych w związku z przebudową linii kolejowej Lk 14 na odcinku Ostrów Wielkopolski – Głogów.

W związku z prowadzonymi pracami planistycznymi dotyczącymi przebudowy linii kolejowej Ostrów Wlkp – Leszno – Głogów, jedna a koncepcji przewiduje likwidację dwóch przejazdów kolejowych na terenie Gminy Poniec. Inwestor chcąc poznać zdanie mieszkańców gminy przygotował ankietę w której można zająć swoje stanowisko w tym temacie.

Link: https://mamzdanie.org.pl/apex/

Osoby zainteresowane po wejściu na stronę w oknie "Treść konsultacji" jest link do mapy z przedstawionymi lokalizacjami przejazdów do likwidacji. Po włączeniu mapy po lewej stronie pokaże się lista przejazdów po kliknięciu na wybrany przejazd pokaże się opis dotyczący planowanych prac.

W przypadku uwag (zgody lub sprzeciwu) proszę o dodanie komentarza w oknie "komentarze" na stronie mamzdanie.pl z podaniem numeru przejazdu którego tyczy się uwaga (numer przejazdu z listy na mapie).